14 Luty 2016
Nawigacja
· Strona główna
· Nasze Usługi
· Jak wysłać przekaz?
· Jak odebrać przekaz?
· Znajdź placówkę WU
· Bezpieczeństwo przekazów
· Przekazy przez Internet
· Karta Gold
· Kontakt
· Download
· FAQ
· Linki
· Szukaj
Powitanie

Dlaczego warto korzystać z Western Union?

Szybkość - Przekazy są dostępne do odbioru już w kilkanaście minut* po ich wysłaniu zarówno w kraju jak i za granicą. Wygoda - W Polsce masz do dyspozycji ponad 4700 punktów agencyjnych Western Union, w tym ponad 2000 placówek sieci Banku Pekao SA, w których możesz zrealizować przekaz pieniężny. Zaufanie - Ponad 150 letnia tradycja Western Union w realizacji przekazów pieniężnych i zastosowanie najnowocześniejszych technologii informatycznych sprawiają, że Twoje pieniądze są bezpieczne.


Wypłaty przekazów w euro i w funtach brytyjskich dostępne w placówkach Banku Pekao SA
Informujemy, że w placówkach Banku Pekao SA została udostępniona możliwość wypłacania przekazów Western Union w euro i w funtach brytyjskich. Wypłaty przekazów w euro są również dostępne w systemie bankowości internetowej Pekao24.
Przekazy Western Union w bankowości internetowej Pekao SA

Teraz możesz samodzielnie wysyłać i odbierać przekazy pieniężne Western Union przez Internet. Nasz Bank udostępnił usługi przekazów Western Union w serwisie bankowości internetowej Pekao24. Realizację przekazów umożliwia posiadanie rachunku bankowego w Pekao SA. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, to możesz go teraz założyć na promocyjnych warunkach i swobodnie korzystać z przekazów Western Union! Po zalogowaniu do serwisu Pekao24 przekazy Western Union dostępne są w sekcji USŁUGI.
Podanie przez Odbiorcę numeru kontrolnego (MTCN) warunkiem wypłaty przekazu.
Od dnia 17 stycznia 2010r. firma Western Union wprowadziła na terytorium Polski obowiązek podawania przez Odbiorcę prawidłowego numeru kontrolnego przekazu (Money Transfer Control Number). Podanie numeru kontrolnego jest warunkiem dokonania wypłaty przekazu.
W oddziałach Banku Pekao SA jest szybciej, łatwiej i wygodniej!

W oddziałach Banku Pekao SA wysyłasz i odbierasz przekazy Western Union bez wypełniania formularzy!

Promocyjne stawki opłat
Obniżone stawki opłat obowiązują za przekazy pieniężne wysyłane z Polski do następujących krajów: Albania, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Chiny, Czechy, Cypr Północny, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Kirgistan, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Rumunia, Rosja, Serbia i Czarnogóra, Słowacja, Słowenia, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan, Węgry i Wietnam. Szczegóły w cenniku.
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Wygenerowano w sekund: 0.04 2,335,008 Unikalnych wizyt